Zarejestruj produkt i dołącz do elitarnej grupy testerów. Uzyskaj niepowtarzalną okazję do sprawdzenia w boju dowolnego z produktów. Rejestrując się, wskakujesz na szczyt kolejki osób chętnych do testowania i zyskujesz prawo pierwszeństwa.

Każdy może wziąć udział, niezależnie od swojej wiedzy i doświadczenia. Wystarczy, że zarejestrujesz paragon, a następnie przyłączysz się do testów wypełniając formularz na stronie: "Przejdź do formularza zapisu na testy produktów".

Pamiętaj, aby opisać swój pomysł na test. To od tego zależy czy otrzymasz wybrany produkt.

Zobacz przykładowe realizacje grupy testerów K2:

 • Test powłoki ceramicznej K2 Gravon Lite na Audi A6 C7

  Test powłoki ceramicznej K2 Gravon Lite na Audi A6 C7

  Szybki test powłoki ceramicznej K2 Gravon Lite autorstwa Michała. Auto na jakim przeprowadzono test to Audi A6 C7 – sedan w kolorze czarnym. Sprawdźcie jakie były efekty testu oraz czy…

 • Aktywna piana do silnych zabrudzeń

  Aktywna piana do silnych zabrudzeń

  O myciu auta osobowego napisaliśmy już sporo, wystarczy zerknąć na nasz blog. Tym razem skupmy się na myciu aut dostawczych, które są narzędziem pracy wielu kierowców i regularnie ruszają w…

 • Aktywna piana – jak używać? Test na Kia Picanto

  Aktywna piana – jak używać? Test na Kia Picanto

  Łukasz jak wielu z nas jest zapalonym fanem motoryzacji i dbania o swoje cztery kółka. Na swoim aucie przetestował aktywną pianę K2 Active Foam, a całość przedstawił w formie fotorelacji….